...

Paslaugų teikimas pagal individualią veiklą

Žinių bazė

2022.04.18

Noriu užsiimti individualia veikla: atlikti grožio procedūras plaukams. Noriu užsiimti tuo savo namuose. Kokią individualios veiklos pažymą man reikia pasidaryti ir kokių papildomų dokumentų reikia šios veiklos vykdymui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2022-08-04 14:18

Kirpyklų ir kitų grožio salonų veikla galima verstis turint verslo liudijimą arba nustatyta tvarka įregistravus individualią veiklą pagal pažymą. Gyventojui...

Publikavimo data: 2022-08-04 14:18

Kirpyklų ir kitų grožio salonų veikla galima verstis turint verslo liudijimą arba nustatyta tvarka įregistravus individualią veiklą pagal pažymą. Gyventojui nusprendus vykdyti individualią veiklą (pagal gyventojo užpildytą ir pateiktą atitinkamos formos prašymą), mokesčių mokėjimo tikslu Mokesčių mokėtojų registre VMI įregistruoja gyventoją kaip vykdantį individualią veiklą pagal pažymą (ir paruošia Gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymą) arba kaip vykdantį individualią veiklą įsigijus verslo liudijimą (ir išduoda Verslo liudijimą). Registruojant individualią veiklą ir/ar išduodant verslo liudijimą, VMI nereikia pateikti papildomų dokumentų (patvirtinančių kvalifikaciją, leidimo – higienos paso, kaimynų sutikimo ar pan.). Individualios veiklos įregistravimas ir/ar verslo liudijimas yra mokestiniai dokumentai ir vien tik jų turėjimas neatleidžia nuo būtinybės laikytis kituose (ne mokesčių teisės aktuose) veiklos vykdymui nustatytų apribojimų. Jei verčiantis/norint verstis atitinkama veiklos rūšimi būtini leidimai, pažymėjimai, sutikimai ar pan. dokumentai (kurių reikalingumą nustato ne mokesčių teisės aktai), gyventojas turi juos turėti, o dėl tokių dokumentų būtinumo ir jų gavimo (galimybės gauti) kontroliuojančiose institucijose bei atitinkamose įstaigose pasidomėti turi pats gyventojas, ketinantis vykdyti pasirinktą veiklą.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.