...

Kur galėčiau rasti nemokamų verslo planų pavyzdžių?

Žinių bazė

2011.11.30

Noriu savarankiškai pasirengti verslo planą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Premium

Publikavimo data: 2011-11-30 23:44

Pirmiausia norėčiau pacituoti „Runa Capital“ vieną iš partnerių Sergejų Belousovą, kad verslo planas „yra tam tikros formos mokslinė fantastika“, todėl...

Publikavimo data: 2011-11-30 23:44

Pirmiausia norėčiau pacituoti „Runa Capital“ vieną iš partnerių Sergejų Belousovą, kad verslo planas „yra tam tikros formos mokslinė fantastika“, todėl jį reikėtų vertinti kaip labai konkretų tekstą, kurio tikslas yra paminėti viską, kas svarbu, ir nė žodžio daugiau, nes tai būtų tik laiko švaistymas. Į paieškos laukelį įvedus anglišką terminą „executive summary“ (angl. santrauka vadovui) galima rasti daug puslapių, patariančių, kaip tokį dokumentą parengti, kas jį turėtų sudaryti, taip pat pateikiama gausybė bendrų pavyzdžių. Mano pasiūlymas būtų siekti kaip galima glaustesnio, konkretesnio dokumento ir jokiu būdu neleisti, kad verslo plano rengimo etapas trukdytų verslui judėti į priekį.

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.