...

Ko reikia, kad galėčiau savarankiškai teikti makiažo paslaugas?

Žinių bazė

2020.06.01

Laba diena! Išklausiau makiažo kursus. Turiu kursų baigimo pažymėjimą. Ko reikia (kokių dokumentų reikia), kad galėčiau dirbti savarankiškai, teikti makiažo paslaugas? Ačiū.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2020-07-23 10:50

Planuojant teikti makiažo paslaugas, visų pirma Jūs turėtumėte nuspręsti, kokia bus Jūsų verslo teisinė forma. Makiažo paslaugas galite teikti išsiperkant...

Publikavimo data: 2020-07-23 10:50

Planuojant teikti makiažo paslaugas, visų pirma Jūs turėtumėte nuspręsti, kokia bus Jūsų verslo teisinė forma. Makiažo paslaugas galite teikti išsiperkant verslo liudijimą ar registruojant individualią veiklą nesteigiant įmonės arba įsteigus juridinį asmenį. Ketinant teikti makiažo paslaugas reikia kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą dėl leidimo-higienos paso išdavimo. Pagrindinius grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimus nustato Lietuvos Higienos norma HN 117:2007 „Grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.CE03E1D3329D/asr Jei planuosite kabinti išorinę reklamą ar iškabą, reikės šią iškabą suderinti su vietine savivaldybe ir gauti išorinės reklamos leidimą. Dėl detalesnės informacijos apie leidimo išdavimą reikia kreiptis į konkrečią savivaldybę, kurioje planuojate vykdyti veiklą.

Ekspertai

Indrė Kazlauskienė

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.