...

Dėl verslo liudijimo turint interneto svetainę

Žinių bazė

2013.08.14

Laba diena. Esu dieninių studijų studentas. Planuoju pradėti “Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veiklą” – iš pradžių mokyti vaikus po jų pamokų papildomai, vėliau yra ir kiti planai. Esmė tokia:
1. Noriu pasidaryti interneto svetainę, su savo kontaktais, medžiaga mokiniams, nuorodomis ir t.t. ar tai įtakos verslo liudijimo pasirenkamas dienas ( ta prasme ar aš oficialiai “Dirbu” kai veikia interneto svetainė ) ?
2. Ar galiu pradėti ieškoti mokinių jau dabar, tiksliau – pradėti reklamavimosi procedūras dar neturėdamas verslo liudijimo – kabinti skelbimus, įjungti interneto svetainę ?
3. Ar skaitosi, kad dirbu, jei man skambina klientas registruotis pamokai. Tarkim Verslo liudijime parašyta, kad dirbu antradieniais, o man skambina šeštadienį, kad užsiregistruotų antradieniui.
4. Kiekvienam mokiniui planuoju teikti nemokamas konsultacijas prieš mokymus – vėlgi – ar aš čia dirbu ir man reikia išsiimant verslo liudijimą pažymėti tą dieną ar ne ?

Ačiū už skirtą laiką, lauksiu atsakymo.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2013-08-14 15:02

Atsakant į pirmąjį klausimą, pažymėtina, kad verslo liudijimas „Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla“ suteikia Jums galimybę teikti minėtas paslaugas,...

Publikavimo data: 2013-08-14 15:02

Atsakant į pirmąjį klausimą, pažymėtina, kad verslo liudijimas „Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla“ suteikia Jums galimybę teikti minėtas paslaugas, tuo tarpu interneto svetainės atidarymui nėra reikalingas verslo liudijimas. Tas pats taikoma ir reklamos veiklai, t.y. reklamos skelbimui nėra reikalingas verslo liudijimas, taigi tol, kol neteikiate konkrečių mokymo paslaugų, nėra reikalingas ir verslo liudijimas.

Dėl trečiojo Jūsų klausimo, pažymėtina, kad paslaugų verslo liudijimai išduodami pageidaujamam kalendorinių metų laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip kalendoriams metams ir ne trumpiau kaip 5 kalendorinėms dienoms, kurios neprivalo eiti paeiliui, t.y. gyventojas gali pasirinkti veiklą vykdyti bet kokias kalendorinių metų 5 dienas. Taigi Jums pasirinkus vykdyti veiklą antradieniais, tomis dienomis ir turėsite teikti mokymo paslaugas. Kliento registracija neturėtų būti laikoma mokymo paslaugų teikimu.

Jei planuojate teikti nemokamas konsultacijas, verslo liudijimo išsiimti nereikia, nes verslo liudijimas – tai dokumentas, patvirtinantis nustatyto fiksuoto dydžio pajamų mokesčio sumokėjimą verčiantis individualia veikla, taigi jeigu už savo veiklą negaunate pajamų, tai ir pajamų mokesčio mokėti nereikia.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.