...

Dėl prekių iš Lenkijos sąskaitos išdavimo

Žinių bazė

2021.05.05

Sveiki, noriu pradėti individualią veiklą ir prekiauti drabužiais. Lenkijoje susiradau tiekėją, išsirinkau kelias prekes, kad patikrinčiau drabužių kokybę. Tiekėjo paprašiau sąskaitos faktūros, jis manęs paprašė NIP numerio. Kadangi tokio neturiu, manęs prašo asmens dokumento. Ar tikrai sąskaitai faktūrai išrašyti jie gali prašyti asmens dokumento?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Neringa Trinskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-06-15 11:16

Jeigu Jūs nesate įregistravusi jokio juridinio asmens ir nevykdote LR Valstybinėje mokesčių inspekcijoje įregistruotos individualios veiklos, tuomet Lenkijos tiekėjas paprašė...

Publikavimo data: 2021-06-15 11:16

Jeigu Jūs nesate įregistravusi jokio juridinio asmens ir nevykdote LR Valstybinėje mokesčių inspekcijoje įregistruotos individualios veiklos, tuomet Lenkijos tiekėjas paprašė Jūsų asmeninių rekvizitų, nes jis, savo ruožtu, privalo užpildyti privalomas sąskaitos faktūros grafas. Jūs, savo ruožtu, galite šių asmeninių duomenų nenurodyti, tačiau tuomet Lenkijos pardavėjas gali atsisakyti rašyti sąskaitą faktūrą ir pasiūlyti Jums kasos aparato kvitą, nes Jūsų atveju, jei nenurodomi pirkėjo rekvizitai, kasos aparato kvitas yra pakankamas atsiskaitymo už prekes mokėjimo dokumentas. Jei Jūs planuojate gautus mokėjimo dokumentus naudoti kaip išlaidas pateisinančius dokumentus, tuomet juose turi būti aiškiai nurodytas tiek pardavėjas, tiek pirkėjas su visais reikiamais rekvizitais. Tokiu atveju Jūs turėtumėte pirmiausia užregistruoti savo teisėtai vykdomą ekonominę veiklą ir nurodysite visus reikiamus rekvizitus.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.