...

Automobilių plovyklos atidarymas

Žinių bazė

2022.08.31

Norėčiau pasidomėti nuo ko pradėti, jei noriu savo miestelyje atidaryti autoplovyklą. Vieta plovyklai būtų autoserviso nuomojamuose patalpose (Vilniaus rajonas). Kokių reikia leidimų, kokie reikalavimai? Geriau atidaryti MB ar dirbti pagal verslo liudijimą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Audrius Rubinas

Verslo finansų valdymo konsultantas ir treneris / MB Pelningi Sprendimai

Publikavimo data: 2022-09-20 17:51

Laba diena, Dėl veiklos tipo ant svarstyklių vera būtų dėti MB ir IDV. Tikriausiai pats didžiausias skirtumas tarp individualios veiklos...

Publikavimo data: 2022-09-20 17:51

Laba diena, Dėl veiklos tipo ant svarstyklių vera būtų dėti MB ir IDV. Tikriausiai pats didžiausias skirtumas tarp individualios veiklos ir mažosios bendrijos yra tas, kad pirmu atveju jūs dirbsite kaip privatus asmuo, o mažoji bendrija veikia kaip juridinis asmuo. Su tuo yra susiję daugelis kitų veiklos organizavimo niuansų. Atsakomybė: Mažoji bendrija yra ribotos atsakomybės juridinis asmuo, todėl mažosios bendrijos narys neatsako savo turtu už mažosios bendrijos prisiimtus įsipareigojimus. Tuo tarpu dirbdami su individualia veikla, jūs tiesiogiai, savo asmeniniu turtu, būsite atsakingi už prisiimtus įsipareigojimus. Mokesčių našta: Mažosios bendrijos ir individualios veiklos apmokestinimas skiriasi ir kiekviena turi savo pliusių, verta įsivertinti preliminarias pajamas, išlaidas ir pasiskaičiuoti mokesčius. Uždarymas-likvidavimas: Likviduoti mažąją bendriją yra sudėtingiau, nei nutraukti individualią veiklą. Norint nutraukti individualią veiklą, užtenka tiesiog pateikti prašymą mano VMI sistemoje, tuo tarpu mažosios bendrijos uždarymas yra susijęs su visa eile procedūrų. Jeigu veikla pirmoji bus galima pasinaudoti mokesčių lengvata tiek IDV tiek MB.

Ekspertai

Audrius Rubinas

Audrius Rubinas

Verslo finansų valdymo konsultantas ir treneris / MB Pelningi Sprendimai

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.