...

Taikomi mokesčiai dėvėtų rūbų kroviniui

Žinių bazė

2014.05.05

Krovinys su dėvėtais rūbais importuojamas iš ES šalies į Lietuvą, kokie mokesčiai taikomi? Su verslo liūdijimu ar galiu prekiaut dėvėtais rūbais išsinuomojus patalpas? Ar apsimoka labiau atidaryti įmonę ES šaliyje iš kur vežamos prekės, o Lietuvoje tiesiog būti atstovo statuse ir vykdyti pardavimus?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-05-05 12:19

Su verslo liudijimu prekybos patalpose negalite vykdyti, nebent patalpos turi “turgaus” stątusą. Galite prekiauti įregistravę individualią veiklą pagal pažymą. Muito...

Publikavimo data: 2014-05-05 12:19

Su verslo liudijimu prekybos patalpose negalite vykdyti, nebent patalpos turi “turgaus” stątusą. Galite prekiauti įregistravę individualią veiklą pagal pažymą. Muito mokesčiai importuojant iš ES šalies į Lietuvą nėra taikomi.
Dėl  to ar labiau apsimoka atidaryti įmonę kitoje šalyje, reikėtų turėti daugiau informacijos. Mokestine prasme, jei veiklą vykdysite Lietuvoje, tai pelno bei PVM (jei būsite PVM mokėtojai) mokėsite Lietuvoje.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.