...

Prekyba buitine chemija

Žinių bazė

2013.01.30

Įsteigtas UAB. Juridinių asmenų registro išraše nurodyti veiklos tikslai ir rūšys: prekyba, vandens surinkimas, valymas ir tiekimas, transporto ir kitų paslaugų teikimo veikla, prekyba transporto priemonėmis, tarpininkavimas, kita įstatymais nedraudžiama ūkinė komercinė, finansinė ir pramoninė veikla. Ar reikalingas papildomas įrašas prekybai buitine chemija, kurį privaloma įregistruoti JAR? Ar reikalingas leidimas, sertifikatai ir pan. šiai veiklai vystyti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2013-01-30 11:17

Kadangi įstatuose numatyta kita įstatymais nedraudžiama komercinė, finansinė ir pramoninė veikla, UAB gali užsiimti bet kokia ūkine komercine veikla (įskaitant...

Publikavimo data: 2013-01-30 11:17

Kadangi įstatuose numatyta kita įstatymais nedraudžiama komercinė, finansinė ir pramoninė veikla, UAB gali užsiimti bet kokia ūkine komercine veikla (įskaitant prekybą buitine chemija) ir tam nereikia keisti įstatų. Prekyba buitine chemija nėra licencijuojama veiklos rūšis. Priklausomai nuo to, kokia buitine chemija ketinate prekiauti, gali reikėti laikytis tam tikrų higienos normų. Pavyzdžiui, jei produktas turės sudėtyje tam tikrų draudžiamų ar ribojamų medžiagų, bus privaloma laikytis Lietuvos higienos normos HN 36:2009 “Draudžiamos ir ribojamos medžiagos”.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.