...

Per kiek laiko galima grąžinti prekes?

Žinių bazė

2019.03.05

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2019-03-05 09:25

Prekių grąžinimo galimybės ir terminai priklauso nuo prekių pirkimo būdo (internetu ar ne), jų rūšies, ar pirkėjas yra vartotojas, ar...

Publikavimo data: 2019-03-05 09:25

Prekių grąžinimo galimybės ir terminai priklauso nuo prekių pirkimo būdo (internetu ar ne), jų rūšies, ar pirkėjas yra vartotojas, ar perkama komerciniais tikslais, taip pat nuo taikytinos teisės.
Tačiau jeigu klausiama apie nekokybiškų prekių grąžinimą tiekėjui ir jeigu sutartyje nėra nustatytas terminas, tai pagal bendrą taisyklę pirkėjas reikalavimus dėl daikto trūkumų gali pareikšti per protingą terminą, bet ne vėliau kaip per dvejus metus nuo daikto perdavimo (atgabenimo į paskirties vietą, jeigu buvo gabenama) dienos.
Šiame atsakyme pateikta tik bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite gauti išsamią konsultaciją dėl savo konkrečios situacijos, patartina kreiptis į teisininką.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.