...

Namukų ant ratų gamybą

Žinių bazė

2013.09.30

Sveiki, norėčiau gaminti namukus ant ratų. Pagrindas būtu naudojamas nuo jau esamų namukų, statyčiau tik viršutinę dalį su vidaus įrengimais ir pan.
Kas gali sukelti keblumų registruojant savadarbį kemperį, į ką vertėtu atkreipti dėmesį?
Gal yra galimybė sukūrus kelis modelius, gauti leidimą pastoviai jų gamybai ?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Paulius Putrimas

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „ADLEX”

Publikavimo data: 2013-09-30 13:44

Jūsų nurodyta veikla, techninės pagalbos kelyje teikimas, priskiriama krovinių vežimo sričiai. Šią sritį Lietuvos Respublikoje reglamentuoja Kelių transporto kodeksas, Europos...

Publikavimo data: 2013-09-30 13:44

Jūsų nurodyta veikla, techninės pagalbos kelyje teikimas, priskiriama krovinių vežimo sričiai. Šią sritį Lietuvos Respublikoje reglamentuoja Kelių transporto kodeksas, Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas EB Nr. 1071/2009, Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas EB Nr. 1072/2009.

Remiantis Kelių transporto kodeksu ir minėtais reglamentais, krovinių vežimo krovininėmis kelių transporto priemonėmis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė, įskaitant priekabą (puspriekabę), didesnė kaip 3,5 tonos, už atlygį veiklą gali vykdyti tik vežėjai, turintys nustatyta tvarka išduotą licenciją. Tačiau sugadintų ir avariją patyrusių transporto priemonių vežimui vidaus maršrutais taikoma išimtis ir licencijos reikalavimas nėra taikomas. Atsižvelgiant į tai, galima konstatuoti, jog vykdant tik išimtinai Jūsų nurodytą veiklą, automobilių nutempimas po avarijų ar gedimų, licencijos gauti nereikia. Pagal Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 1072/2009, tokiai veiklai taip pat nereikalingi jokie kiti vežimo leidimai.

Norint pradėti vykdyti Jūsų nurodytą veiklą, visų pirma reikia įsteigti juridinį asmenį arba įregistruoti individualią veiklą. Jūsų nurodyta uždarosios akcinės bendrovės forma yra tinkama vykdyti tokią veiklą. Kadangi Lietuvos Respublikos teisės aktai nenustato kitų papildomų dokumentų Jūsų nurodytai veiklai, verslo pradžiai Jums reikalingi tik dokumentai skirti uždarosios akcinės bendrovės steigimui: įstatai, steigimo sutartis (aktas), steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas, įstatinio kapitalo suformavimą patvirtinantys dokumentai.

Ekspertai

Paulius Putrimas

Paulius Putrimas

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „ADLEX”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.