...

Kokių leidimų reikia paminklų gamybos veiklai?

Žinių bazė

2013.03.03

Įkūrėme paminklų gamybos įmonę, turime nuosavas patalpas, nusipirkome visą gamybai reikalingą inventorių (stakles, įrankius ir t.t.), tačiau iškilo klausimas, kokių reikia leidimų vykdyti šią veiklą? Bus samdomų darbuotojų bus. Šalia yra kaimynai , ar reikia jų sutikimo, kad galėčiau vykdyti savo veiklą?
Iš anksto dėkojame už atsakymą!

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Robertas Naruševičius

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „Constat”

Publikavimo data: 2013-03-03 09:59

Paminklų gamybos veikla nėra licencijuojama, t. y. jokia licencija šiai veiklai vykdyti nėra reikalinga, be to, jokių papildomų sutikimų šiai...

Publikavimo data: 2013-03-03 09:59

Paminklų gamybos veikla nėra licencijuojama, t. y. jokia licencija šiai veiklai vykdyti nėra reikalinga, be to, jokių papildomų sutikimų šiai veiklai vykdyti taip pat nereikia.
Papildant norime pasakyti, kad norint vykdyti paminklų, antkapių, kapų tvorelių gamybą, veiklą reikėtų vykdyti pagal Ekonominės veikos rūšių klasifikatoriaus 23.69 kodą,  t. y. kitų betono, gipso ir cemento gaminių bei dirbinių gamyba. Jeigu ketinate samdyti darbuotojus ar sudarinėti paslaugų teikimo sutartis su įvairiais medžiagų tiekėjais ar užsakovais, geriausia yra įsteigti ribotos civilinės atsakomybės subjektą (MB arba UAB).

Ekspertai

Robertas Naruševičius

Robertas Naruševičius

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „Constat”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.