...

Ko reikia norint atsidaryti SPA saloną?

Žinių bazė

2013.11.13

Laba diena, šiuo metu dirbu JAV masažuotoja, turiu licenziją, dirbu dideliame SPA salone. Noriu paklausti ar tinka mano licenzija Lietuvoje? Kokius dokumentus nuo A iki Z man reikia turėti kad galėčiau pradėti dirbti.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2013-11-13 13:30

Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus masažas yra licencijuojama ambulatorinė asmens sveikatos priežiūros paslauga ir licenciją masažo paslaugoms gali gauti tik...

Publikavimo data: 2013-11-13 13:30

Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus masažas yra licencijuojama ambulatorinė asmens sveikatos priežiūros paslauga ir licenciją masažo paslaugoms gali gauti tik juridiniai asmenys.

Fiziniai asmenys gali įsigyti individualios veiklos pažymą fizinės gerovės užtikrinimo veiklai, į kurią be kitų SPA paslaugų įeina ir masažo salonų veikla (EVRK 96.04). Tačiau atkreipiame dėmesį, kad pagal šią pažymą negalėsite teikti gydomojo masažo paslaugų.

Taigi pirmiausia, norėdama pradėti dirbti Lietuvoje, turite įsiregistruoti individualią veiklą arba įsidarbinti SPA salone. Jei įsidarbinsite SPA salone, tai tikėtina, kad daugiau nieko ir nebereikės daryti – SPA salonas turės tinkamai įrengtas patalpas, bus gavęs joms leidimą – higienos pasą, masažo licenciją ir pan. Jeigu saloną kursite pati, visus aukščiau nurodytus veiksmus teks atlikti pačiai – susirasti patalpas, jas tinkamai įrengti ir pritaikyti teikiamoms paslaugoms pagal higienos normą „Grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“, gauti patalpoms leidimą – higienos pasą, sukurti SPA salono reklamos iškabą ir suderinti ją su atitinkamos savivaldybės, kurios teritorijoje veiks salonas, reklamos skyriumi. Atliekant visus minėtus veiksmus, institucijos gali pareikalauti atlikti ar su jomis suderinti papildomus veiksmus, reikalingus, kad SPA salonas pradėtų ar teisėtai vykdytų savo veiklą.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.