...

Kas tinka – individualios veiklos pažymėjimas ar individuali įmonė, siekiant dirbti užsienyje ir ten pasirašant paslaugų atlikimo sutartį?

Žinių bazė

2013.07.05

Kalba eina apie statybos darbų paslaugas – Kauno VMI tvirtina, kad tinka ir individualios veiklos pažymėjimas, o Vilniaus VMI, kad tik Individuali įmonė.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-07-05 10:35

Atsakant į Jūsų klausymą, verta paminėti, jog atsižvelgiant į numanomos teikti paslaugos specifiką ir konkrečiai neįvardintą užsienio šalį, vienareikšmiškai atsakyti...

Publikavimo data: 2013-07-05 10:35

Atsakant į Jūsų klausymą, verta paminėti, jog atsižvelgiant į numanomos teikti paslaugos specifiką ir konkrečiai neįvardintą užsienio šalį, vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kuri verslo forma tinka, yra sudėtinga. Kalbant apie Europos sąjungos užsienio valstybę, reikia pabrėžti, jog iš esmės vadovaujantis2006 m. gruodžio 12 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva dėl paslaugų vidaus rinkoje (2006/123/EB), mokesčių mokėjimo tikslais, statybos darbų paslaugas užsienio valstybėje galite teikti įregistravus individualią veiklą Lietuvoje pagal pažymą, taip pat įsteigus individualią įmonę. Kita vertus, konkrečioje šalyje gali būti numatyti  tam tikri reikalavimai bei kiti aspektai, todėl dėl informacijos apie Jūsų minimos veiklos vykdymui konkrečioje užsienio valstybėje keliamus reikalavimus vertėtų kreiptis į tos užsienio valstybės mokesčių administratorių bei kitas kompetentingas institucijas.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.