...

Kaip apsisaugoti, kad kinai nekopijuotų?

Žinių bazė

2019.04.03

Kaip apsisaugoti, kad Kinijoje pagal abipusiškai suderintą modelį pagamintų patentuotų prekių kinai nepradėtų gaminti masiškai ir pardavinėti visiems?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2019-04-03 08:46

Pirmiausia rekomenduočiau išsiaiškinti, kokia galima šio gaminio teisinė apsauga. Pavyzdžiui, galbūt jo dizainas gali būti registruojamas, galbūt jis gali būti...

Publikavimo data: 2019-04-03 08:46

Pirmiausia rekomenduočiau išsiaiškinti, kokia galima šio gaminio teisinė apsauga. Pavyzdžiui, galbūt jo dizainas gali būti registruojamas, galbūt jis gali būti saugomas autorių teisių.
Tuomet rekomenduojama sudaryti jūsų interesus atitinkančią sutartį su gamintoju. Be kitų nuostatų, sutartyje turėtų būti aptarti intelektinės nuosavybės, autorių teisių perdavimo klausimai.
Visgi su gamintoju Kinijoje sutartį sudaryti arba ją įgyvendinti gali būti sudėtinga. Todėl pirmiausia reikėtų skirti dėmesį jo teisinei apsaugai kitais galimais būdais. Jeigu gaminys yra išradimas arba jo dizainas gali būti saugomas, reikėtų atitinkamai įregistruoti patentą arba dizainą.

Šiame atsakyme pateikta tik bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite gauti išsamią konsultaciją dėl savo konkrečios situacijos, patartina kreiptis į teisininką.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.