...

Kaip apsaugoti intelektinę nuosavybę nuo kibernetinių atakų?

Žinių bazė

2021.06.06

Ieškome įmonės, kuri galėtų mums teikti informacijos saugos paslaugas. Kyla klausimas, kas bus atsakingas (samdoma įmonė ar mes, paslaugos teikėjai), jei, vis dėlto, kibernetinės atakos atsiras ir bus, pvz., pagrobta klientų duomenų informacija. Kaip dėlioti atsakomybę?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2021-08-12 11:11

Kalbant apie asmens duomenų saugumą, pažymėtina, kad Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas numato, jog už netinkamą asmens duomenų tvarkymą įmonei (duomenų...

Publikavimo data: 2021-08-12 11:11

Kalbant apie asmens duomenų saugumą, pažymėtina, kad Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas numato, jog už netinkamą asmens duomenų tvarkymą įmonei (duomenų valdytojui) gali būti taikomos įvairiausios sankcijos – kaip, pavyzdžiui bauda, įspėjimas ir pan. Būtent duomenų valdytojas taip pat yra atsakingas prieš duomenų subjektus dėl tinkamo asmens duomenų tvarkymo bei žalos atlyginimo. Kita vertus, būtina pažymėti, jog asmens duomenų tvarkymo sutartyje su duomenų tvarkytoju galima įtraukti nuostatas, numatančias atsakomybę duomenų tvarkytojui už netinkamą asmens duomenų tvarkymą bei žalos atlyginimą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.