...

Ką reikia žinoti, tvarkant vaizdo stebėjimo duomenis, įrašus?

Žinių bazė

2019.07.16

Mes filmuojame klubo įėjimą ir šalia esančią aplinką. Tai darome ir valdome patys. Ar turime įspėti, kad filmuojame? Ar yra kitų niuansų?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

Premium

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Taip, įspėti būtina (lentelė prie įėjimo apie stebėjimą vaizdo kameromis). Vaizdo stebėjimas yra labai plati tema ir niuansų gali būti...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Taip, įspėti būtina (lentelė prie įėjimo apie stebėjimą vaizdo kameromis). Vaizdo stebėjimas yra labai plati tema ir niuansų gali būti labai įvairių, juolab kad stebite klubo įėjimo aplinką, o tai jau vieša vieta. Kadangi tai klubas, praeina nemažai žmonių (t. y. didelio kiekio asmens duomenų tvarkymas). Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra išleidusi įsakymą (https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/abb01940465511e9a221b04854b985af), pagal kurį jūsų minimu atveju reikia atlikti Poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV), kuris ir leistų įvertinti, ar viskas vykdoma teisėtai ir ar teisingai organizuota duomenų apsauga bei kiti aspektai.

Ekspertai

Martynas Bieliūnas

Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.