...

Fizinio asmens pagalba tarpininkaujant kitoje šalyje

Žinių bazė

2017.01.04

Įmonei reikia atsisiųsti prekių, kurių tiekėjas nesiunčia į Lietuvą. Yra žmogus, kuris tarpininkautų, priimtų prekes toje šalyje, o po to jas perduotų vežėjams, kurie galiausiai pristatytų siuntinius į Lietuvą. Veiksmas vyksta Europos sąjungos ribose. Prekių atsiuntimui žmogus suteiktų savo adresą. Koks paprasčiausias būdas įteisinti tokius darbo santykius? Siunčiamų prekių mąstai nedideli.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tadas Dumbliauskas

Vadovaujantysis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Dumbliauskas ir partneriai"

Publikavimo data: 2017-01-04 17:48

Pagal Lietuvos Respublikos teisinį reglamentavimą darbo teisiniai santykiai yra įforminami sudarant darbo sutartis. Atsižvelgiant į veiksmų dažnumą, subordinacijos tarp įmonės...

Publikavimo data: 2017-01-04 17:48

Pagal Lietuvos Respublikos teisinį reglamentavimą darbo teisiniai santykiai yra įforminami sudarant darbo sutartis. Atsižvelgiant į veiksmų dažnumą, subordinacijos tarp įmonės ir asmens, kuris persiųs prekes, buvimą/nebuvimą, siūlytina įvertinti galimybę įmonei sudaryti su tokiu asmeniu sudaryti civilinio pobūdžio sutartis, pvz., paslaugų teikimo.

Ekspertai

Tadas Dumbliauskas

Tadas Dumbliauskas

Vadovaujantysis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Dumbliauskas ir partneriai"

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.