...

Dėl verslo steigimo

Žinių bazė

2013.07.23

Sveiki.
Esu 16-metis ir turiu tikrai gerą verslo idėją, susijusią su naudotų automobilių prekyba. Nors duoną iš šios veiklos valgo jau daugelis, tačiau mano idėja yra išskirtinė, o toks verslas, apjungiantis dvi, tarpusavyje iš pirmo žvilgsnio nei kiek nesiderinančias veiklas, būtų pirmasis Baltijos šalyse ir už jų ribų. Turiu visus reikalingus įgūdžius (išskyrus teisę vairuoti (tačiau ją būtų galima gauti pavykus teisinės emancipacijos procesui)) ir patirtį, per praėjusius metus esu išklausęs virš 20 seminarų lyderystės, verslo kūrimo, valdymo ir kitomis įvairiomis temomis, su būsimu verslu susijusios veiklos dėka esu pripažintas Lietuvoje ir užsienyje, apdovanotas Prezidentės, Europarlamentarų. Be to, esu vadovavęs 6-iems respublikinio mąsto projektams, 3-ims vadovauju šiuo metu, ir tai dar ne viskas…
Turiu baikščius, neiniciatyvius ir per savo gyvenimą nieko nepasiekusius tėvus, turinčius tiek turto, kiek, jiems sulaukus pilnametystės, davė jų tėvai. Per tuos 50 metų jis ne tik kad nepadidėjo, bet dar ir sumažėjo… Dėl šių priežasčių sulaukęs pilnametystės turėsiu gyventi gatvėje, kadangi jie neturi galimybių man padėti įsitvirtinti į gyvenimą arba leisti gyventi jų namuose. Todėl esu priverstas galvoti apie verslą, tačiau čia koją ir vėl pakiša jų neiniciatyvumas ir noras tik egzistuoti, o ne gyventi. Jiems net neįdomios jokios verslo idėjos.
Todėl norėčiau išsiaiškinti ar yra kokia nors galimybė susirasti sąžiningą verslo partnerį, ir, kaip nors, verslą steigti kartu, bei, ar mano verslo idėja galėtų būti įdomi Verslo angelams (ar jie atsižvelgtų į amžių?).
Ačiū už atsakymą 🙂

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2013-07-23 21:31

Geras verslas prasideda nuo pagarbos, pirmiausia tėvams. Visi paaugliai mano, kad tėvai yra negeri, o jie (paaugliai) geri, iniciatyvūs ir...

Publikavimo data: 2013-07-23 21:31

Geras verslas prasideda nuo pagarbos, pirmiausia tėvams. Visi paaugliai mano, kad tėvai yra negeri, o jie (paaugliai) geri, iniciatyvūs ir kone tobuli. Praėjus keliems metams, nuomonė keičiasi. Malonu girdėti, kad norite imtis atsakomybės už savo likimą. Tai ir imkitės. Pradėkit nuo nuoširdžios padėkos tėvams. Bus sunku susirasti partnerį, jei nuolat priminsite sau ir kitiems kokie tėvai nevykėliai. Pagarba tėvams yra , mano nuomone, fundamentali mūsų civilizacijos vertybė, kurios ignoravimas veda i savęs naikinimą.

Bendradarbiavimas prasideda nuo to, kad partneris nori būti suprastas, reikia mokytis klausyti ir išklausyti. Neabejoju, kad Jūsų aplinkoje yra žnogus ar žmonės, kurie patikės idėja.
 

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.