...

Ar užtenka įsigyti verslo liudijimą, vykdant e-komerciją internetu ar reikia įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą, ar įsteigti juridinį asmenį?

Žinių bazė

2012.12.10

Noriu prekiauti rūbais internetu, kokią veiklą man reikia registruoti. Iki 2012-01-01 galima buvo vykdyti veiklą pagal verslo liudijimą – išnešiojamoji ar išvežiojamoji prekyba tik ne maisto produktais”, o nuo 2012-01-01 tokio VL jau nebėra, ar tai reiškia, kad nebegalima vykdyti veiklos internetu pagal VL.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2012-12-10 11:04

Turint verslo liudijamą vykdyti prekybos internetu nėra galima, todėl, norint prekiauti rūbais ar kitomis prekėmis internetu, šiuo metu egzistuoja dvi...

Publikavimo data: 2012-12-10 11:04

Turint verslo liudijamą vykdyti prekybos internetu nėra galima, todėl, norint prekiauti rūbais ar kitomis prekėmis internetu, šiuo metu egzistuoja dvi galimybės. Pirma, galima steigti juridinį asmenį ir taip pardavinėti prekes internetu. Antra galimybė būtų vykdyti veiklą su individualios veiklos pažyma. Iš esmės, jeigu kalbama apie fizinį asmenį, neketinantį plėsti savo veiklos, priimtinesnė būtų antroji forma, kadangi ši reikalauja mažiau išlaidų ir yra paprasčiau registruojama.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.