...

Ar skrajutes galima kišti po automobilio stiklo valikliu?

Žinių bazė

2020.12.12

Paaiškinkite prašau kaip su skrajutėmis ant asmeninių automobilių valytuvų teisiniu atžvilgiu, nepažeidžia BDAR? Kaip su tokia nepageidautina reklama „pirksiu Jūsų automobilį” ir pan.?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2020-12-18 10:28

Paaiškiname, jog Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas nustato taisykles reklamos teikimui, kai ši yra teikiama nuotoliniu būdu, konkrečiam asmeniui, naudojant konkretaus...

Publikavimo data: 2020-12-18 10:28

Paaiškiname, jog Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas nustato taisykles reklamos teikimui, kai ši yra teikiama nuotoliniu būdu, konkrečiam asmeniui, naudojant konkretaus asmens duomenis t. y. el. pašto adresą, vardą, pavardę, telefono numerį ar kita. Tačiau, BDAR nėra taikomas reklamai, šiuo atveju, skrajutėms, kurios yra paliekamos ant asmens nuosavybės, nenaudojant jokių asmens duomenų ir niekaip negalint identifikuoti reklamos gavėjo. Apibendrinant, BDAR tokių skrajučių dalijimas nepažeidžia, tačiau gali pažeisti kitus teisės aktus, nustatančius atsakomybę už asmeninio turto gadinimą, kai skrajutės yra klijuojamos ir pan. Be kita ko, pažymėtina, kad remiantis Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo 13 str. nurodytina, kad draudžiama tiesiogiai teikti reklamą konkrečiam asmeniui, jeigu yra aiškiai išreikštas šio asmens nesutikimas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.