...

Ar reikalingas leidimas iš miesto savivaldybės?

Žinių bazė

2021.08.25

Turime žemės ūkio paskirties žemės sklypą (1ha) Alytaus rajone. Norime pasidaryti įmonės stovėjimo aikštelę, jokių statinių nebus (laikinai – jūrinis konteineris). Įmonės veikla šioje vietoje būtų nuoma. Ar reikalingi leidimai iš miesto ar rajono savivaldybės?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Karalaitienė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-10-29 11:55

Jūsų situacija turėtų būti vertinama individualiai, tad jei Jūsų žemės sklypas yra Alytaus rajone, jums reikia kreiptis į Alytaus rajono...

Publikavimo data: 2021-10-29 11:55

Jūsų situacija turėtų būti vertinama individualiai, tad jei Jūsų žemės sklypas yra Alytaus rajone, jums reikia kreiptis į Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio ir architektūros skyrių (kontaktus rasite čia: https://www.arsa.lt/index.php?1633065945), pateikti žemės nuosavybės dokumentus, o kaip priedą galite pateikti projekto planą (jei turite parengę). Visa tai įvertinę, atsakingi specialistai Jus informuos ar reikalingi leidimai, o jei reikalingi – kokie konkrečiai.

Ekspertai

Erika Karalaitienė

Erika Karalaitienė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.