...

Ar galiu skolų išieškojimo įmonei perduoti nemokių klientų duomenis?

Žinių bazė

2019.10.15

Ar gali įmonė, kuri turi skolininkų, nusisamdyti skolų išieškojimo įmonę ir jiems perduoti skolininkų duomenis, kad jie išieškotų iš jų skolas? Ar tam būtinas skolininko sutikimas?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

Premium

Publikavimo data: 2020-01-02 11:44

Jei dirbate su patyrusia skolų išieškojimo bendrove, ji tikrai turės dokumentaciją, apibrėžiančią tokias situacijas. Visgi čia yra daug specifikos ir...

Publikavimo data: 2020-01-02 11:44

Jei dirbate su patyrusia skolų išieškojimo bendrove, ji tikrai turės dokumentaciją, apibrėžiančią tokias situacijas. Visgi čia yra daug specifikos ir reikėtų papildomos informacijos. Bendra pozicija – Jūs, kaip įmonė, turite teisę ginti savo verslo teisėtus interesus, taip pat pagrįstai reikalauti atsiskaitymo už suteiktas prekes ar paslaugas. Deja, tokie procesai nėra malonūs abiem dalyvaujančioms pusėms ir, jei tai daroma nekvalifikuotai, dažnai įmonė, kuri bando išsireikalauti skolą, gali padaryti pažeidimų pačiame išsireikalavimo procese, pateikdama perteklinius duomenis ar netinkamai surinktus įrodymus, ir vietoj išsireikalautos skolos gali pati tapti skundo objektu. Siūlau tokiais atvejais patikėti reikalus profesionalams.

Ekspertai

Martynas Bieliūnas

Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.