...

Ar galiu įtraukti į išlaidas anksčiau įsigytas žaliavas?

Žinių bazė

2013.02.20

Prieš metus įsigijau žaliavas gamybai, tačiau veiklą pagal pažymą užsiimsiu tik dabar. Ar galiu žaliavas įtraukti į išlaidas? Įsigijimo dokumentus turiu.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-02-20 16:56

Jeigu turite išlaidas pagrindžiančius dokumentus, tuomet galite. Prekių, medžiagų, žaliavų, detalių įsigijimo išlaidas galima priskirti gyventojo individualios veiklos leidžiamiems atsakitymams,...

Publikavimo data: 2013-02-20 16:56

Jeigu turite išlaidas pagrindžiančius dokumentus, tuomet galite. Prekių, medžiagų, žaliavų, detalių įsigijimo išlaidas galima priskirti gyventojo individualios veiklos leidžiamiems atsakitymams, jeigu jos patirtos pajamoms gauti. Šios išlaidos turi būti pagrįstos juridinę galią turinčiais dokumentais.

Jeigu gyventojas iki individualios veiklos įregistravimo įsigyja medžiagų, žaliavų, detalių ar kitų prekių, kurias vėliau parduoda vykdydamas individualią veiklą, o pajamas, gautas už prekes, priskiria individualios veiklos pajamoms, tai jis gali šių prekių įsigijimo kainą priskirti individualios veiklos leidžiamiems atskaitymams, jeigu turi juridinę galią turinčius prekių įsigijimo dokumentus.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.