...

Apklausos per „Google” ir BDAR

Žinių bazė

2020.12.13

Jei registruoju asmenis per Google forms anketą į mokymus, ar užtenka jų sutikimo dėl duomenų apdorojimo, saugojimo, naudojimo, ar reikia pridėti privatumo politiką?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2020-12-18 10:34

Paaiškiname, kad privatumo politika yra dokumentas, nurodantis, kokius asmens duomenis renkate iš savo svetainės lankytojų, kodėl ir kokiu būdu tai...

Publikavimo data: 2020-12-18 10:34

Paaiškiname, kad privatumo politika yra dokumentas, nurodantis, kokius asmens duomenis renkate iš savo svetainės lankytojų, kodėl ir kokiu būdu tai darote, kaip užtikrinate asmens duomenų privatumą ir pan. Trumpai tariant, privatumo politikos tikslas yra – aiškia ir suprantama kalba informuoti internetinės svetainės lankytojus apie jų asmens duomenų tvarkymą naršymo svetainėje metu. Tuo atveju, jei registraciją vykdote ne savo svetainėje, privatumo politikos pateikti nereikia. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.