...

Alkoholio licencijos papildymas/pakeitimas

Žinių bazė

2013.09.19

Kavinei yra išduota alkoholio licencija (verstis mažmenine prekyba), leidžianti prekiauti alkoholiniais gėrimais tam tikromis valandomis ir nurodytas būdas “vartoti vietoje”. Dabar turime mintį prekiauti keliomis alaus rūšimis bei, atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus, norime leisti pilstomą alų išsinešti (prekiauti išsinešimui pilstant į specialią tarą). Kokios būtų procedūros (ar tai traktuojama kaip naujos/kitos licencijos gavimas?) norint, kad esama licencija būtų papildyta nuostata, jog nestiprius alkoholinius gėrimus (pilstomą alų) būtų galima pardavinėti išsinešimui.?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Audrius Slažinskas

Vyresnysis teisininkas / „SPC legal”

Publikavimo data: 2013-09-19 15:45

Prekybos alkoholiniais gėrimais licencijavimą reglamentuoja Vyriausybės nutarimas „Dėl Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių ir Mažmeninės prekybos alkoholiniais...

Publikavimo data: 2013-09-19 15:45

Prekybos alkoholiniais gėrimais licencijavimą reglamentuoja Vyriausybės nutarimas „Dėl Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių ir Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse taisyklių patvirtinimo“. Remiantis šiomis taisyklėmis, licencijos gali būti papildomos/patikslinamos tais atvejais, kai norite:

(i) įrašyti į licenciją pasikeitusį buveinės adresą, teisinę formą, pavadinimą ar pakeistą (suteiktą naują) įmonės kodą; arba
(ii) išbraukti arba papildyti sandėlių, kuriuose buvo laikomi ir (ar) iš kurių skirstomi alkoholiniai gėrimai, adresai, viešbučių kambarių, kuriuose įrengti mini barai, numerius.

Taigi, pagal galiojančią tvarką – jeigu norite papildyti licencijoje numatytą alkoholinių gėrimų pardavimo būdą (ne tik vartoti vietoje, bet ir išsinešti) kreiptis su paprastu prašymu papildyti/patikslinti turimą licenciją Jums neužtenka. Šiuo atveju turėtumėte kreiptis į licenciją Jums išdavusią instituciją su prašymu išduoti naują licenciją, leidžiančią parduoti alkoholinius gėrimus ir išsinešimui.

Ekspertai

Audrius Slažinskas

Audrius Slažinskas

Vyresnysis teisininkas / „SPC legal”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.