...

Kokių dokumentų man reikia norint atidaryti internetinę valiutos keityklą?

Žinių bazė

2015.12.10

Sveiki, šis klausimas buvo klaustas 2014 ir atsakymas buvo ne, kad negalima fiziniams asmenims tuo užsiimti. Tiktai juridiniams asmenims, kredito unijoms ir bankams. Norėjau pasidomėti, gal jau pasikeitė situacija.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Artūras Asakavičius

Bendraįkūrėjis / R - STATE

Publikavimo data: 2015-12-10 13:56

Keisti valiutą internetu turi teisę tik kredito įstaigos, t.y. bankai arba kredito unijos. Todėl tokiai veiklai būtina gauti atitinkamą veiklą...

Publikavimo data: 2015-12-10 13:56

Keisti valiutą internetu turi teisę tik kredito įstaigos, t.y. bankai arba kredito unijos. Todėl tokiai veiklai būtina gauti atitinkamą veiklą reglamentuojančią licenciją. Su reikalavimais gauti atitinkamą licenciją galite susipažinti Lietuvos banko internetiniame puslapyje: http://www.lb.lt/licencijavimo_gidas.

Atkreipiame dėmesį, kad šis atsakymas yra informacinio pobūdžio ir negali būti laikomas advokatų kontoros SORAINEN ar jos teisininko teisine konsultacija.

Ekspertai

Artūras Asakavičius

Artūras Asakavičius

Bendraįkūrėjis / R - STATE

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.