Kiek Google žiūri į puslapio greitį?

Žinių bazė

2020.02.29

Kiek stipriai Google žiūri į puslapio greitį? Ir kur yra riba, kai jau reiktų pasakyti, kad puslapis yra per lėtas ir jį reiktų perdaryti SEO atžvilgiu?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kamilė Sinkevičiūtė

Operacijų vadovė ir SEO strategė / Skaitmeninės rinkodaros agentūra „Evolvery“

Publikavimo data: 2020-03-16 12:04

Svetainės ir konkrečių jos puslapių užkrovimo greitis yra vienas iš Google reitingavimo faktorių. Kuo greičiau užkraunami puslapiai, tuo palankiau paieškos...

Publikavimo data: 2020-03-16 12:04

Svetainės ir konkrečių jos puslapių užkrovimo greitis yra vienas iš Google reitingavimo faktorių. Kuo greičiau užkraunami puslapiai, tuo palankiau paieškos sistemos vertina tokias svetaines. Pavyzdžiui, jei dvi svetainės, siūlančios labai panašias ar kartais net identiškas paslaugas, kurių išorinių nuorodų tinklelis panašus, svetainės turinys irgi mažai skiriasi, tai svetainę, kurios puslapių užkrovimo greičio duomenys yra geresni - paieškos sistemos reitinguos aukštesnėje pozicijoje. Šio faktoriaus aktualumas tik didėja, nes vis daugiau žmonių didžiąją laiko dalį naršo naudodami mobiliuosius įrenginius iš mob. duomenis (3G/4G). Todėl lėtai veikianti svetainė gali smarkiai pabloginti vartotojo patirtį. Vertinant svetainės greitį reikėtų suprasti, kad greitis dažnai skiriasi, kurį fiksuoja Google robotai ir kurį jaučia svetainės lankytojai. Rekomenduotinas svetainės užkrovimo greitis turėtų būti iki 3.5 s. Bet reikėtų įsivertinti ir per kiek laiko konkurentų svetainės užsikrauna.

Ekspertai

Kamilė Sinkevičiūtė

Kamilė Sinkevičiūtė

Operacijų vadovė ir SEO strategė / Skaitmeninės rinkodaros agentūra „Evolvery“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.