...

Verslo forma, užsiimant importuotų prekių pardavimu, kaip papildoma veikla

Žinių bazė

2013.04.24

Sveiki, domina verslo forma užsiimant importuotų (iš Europos, bei trečiųjų šalių) prekių pardavimu elektroniniu būdų. Kuri patrauklesnė pradedančiajam: individuali veikla pagal pažymą ar mažoji bendrija? Kur mažesni mokesčiai? Kadangi pradžioje didelis pelnas nenumatomas, norėčiau pasirinkti variantą su minimaliausiais mokesčiais. Kuri rūšis geriau užsiimant šia veikla kaip papildoma prie pagrindinio darbo? O kuri patraukliausia nesant pelno? Tarkim, jei kurį nors mėnesį, neturėsiu jokių pajamų, ar vistiek reikės mokėti mokesčius valstybei?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-04-24 18:17

Jei Jūsų verslas tik papildoma veikla geriau užregistruokite individualią veiklą pagal pažymą – paprasta užregistruoti (nesėkmės atveju ir išregistruoti), mokesčius...

Publikavimo data: 2013-04-24 18:17

Jei Jūsų verslas tik papildoma veikla geriau užregistruokite individualią veiklą pagal pažymą – paprasta užregistruoti (nesėkmės atveju ir išregistruoti), mokesčius mokėsite kartą per metus. Jei verslas pasiseks ir jį plėsite, galėsite įsteigti Mažąją bendriją.

Mažosios bendrijos atidarymas bei uždarymas kiek sudėtingesnis, be to, dėl apskaitos sudėtingumo tikriausia prireiks buhalterio pagalbos. Mažosios bendrijos atveju mokesčiai sudaro apie 26 proc. nuo pelno. Individualios veiklos pagal pažymą atveju mokesčiai sudarytų 17 – 30 proc. (mokestinė našta santykinai mažesnė uždirbant daugiau pelno).
Abiem atvejais, jei pelno neturėsite, mokesčių mokėti nereikės. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.