...

Prekyba Rusijoje isigytomis prekėmis (laivų,katerių detalėmis )

Žinių bazė

2013.07.03

Sveiki norėčiau sužinoti kokie mokesčiai įvežant ( atsisiunčiant ) prekes iš Rusijos asmeniniam naudojimui. Ir kokie mokesčiai jei prekės bus parduodamos? Ačiū už atsakymą

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-07-03 20:15

Mokesčiai bus vienodi, nesvarbu, ar prekės bus atgabentos kaip krovinys asmeniniam naudojimui ar perpardavimui. Norėčiau pabrėžti, kad pardavinėdami prekes, atgabentas...

Publikavimo data: 2013-07-03 20:15

Mokesčiai bus vienodi, nesvarbu, ar prekės bus atgabentos kaip krovinys asmeniniam naudojimui ar perpardavimui. Norėčiau pabrėžti, kad pardavinėdami prekes, atgabentas iš ne ES valstybių, pirmiausiai turėsite atlikti prekių importo procedūrą. 
Muitinės departamente pagal konkrečios prekės nomenklatūrą pateikta visa informacija, kokie konkrečiai teisės aktai bei reikalavimai tai veiklai keliami. Bendru atveju reikalavimus į rinką tiekiamoms prekėms nustato Produktų saugos įstatymas, kuriame įtvirtinta, kad į rinką tiekiami produktai turi būti saugūs. Taip pat reikia vadovautis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.


Importuojant prekes, Jums reikės sumokėti muitą ir importo PVM. Skirtingoms prekėms taikomi skirtingi muito dydžiai, o muito dydis priklauso dar ir nuo šalies, iš kurios ta prekė yra kilusi.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.