...

Prekyba originaliais sportiniais rūbais bei avalyne

Žinių bazė

2013.05.16

Norėčiau pradėti prekiauti originaliais sportiniais rūbais bei avalyne. Tokių gamintojų, kaip Nike, Adidas, Puma, Reebok ir panašiais.
Norėčiau pasiteirauti kur reikėtų ieškoti patikimų, šių firminių ženklų prekių, tiekėjų, nes norėčiau prekiauti tik originaliais produktais, o ne klastotėmis?
Ir kokie reikalavimai yra taikomi įmonėms norinčioms užsiimti tokia veikla? Ar būtinai turi steigti UAB, MB, ar pakaktų IĮ, ar veiklos pagal pažymą ir pan.?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Publikavimo data: 2013-05-16 18:18

Pradedant bet kokią pajamas duodančią veiklą būtina pasirinkti veiklos vykdymo tipą. Nuo Jūsų pasirinkimo kaip vykdyti savo verslą – individualiai...

Publikavimo data: 2013-05-16 18:18

Pradedant bet kokią pajamas duodančią veiklą būtina pasirinkti veiklos vykdymo tipą. Nuo Jūsų pasirinkimo kaip vykdyti savo verslą – individualiai ar tam tikslui steigiant juridinį asmenį, priklausys Jūsų gautų pajamų apmokestinimas.

plačiau apie tai : http://www.bznstart.lt/klausimai/teise/495/Pirkti-rubai-is-treciuju-asmenu

Ekspertai

Vilija Viešūnaitė

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.