...

Prekės pristatymas el. prekyba

Žinių bazė

2020.03.02

Sveiki, turiu klausimą. Planuoju atsidaryti el. parduotuvę, įsigyti individualios veiklos pažymą. Taigi, ar pristatant prekes pas pirkėją yra būtina išrašyti PVM sąskaitą – faktūrą ir įteikti ją klientui? Dilema ta, kad prekės užsakomos iš užsienio, tarkim Ebay.com ar Amazon.com ir jos iškart siunčiamos mano pirkėjui, kaip turėčiau pristatyti pirkėjui PVM sąskaitą – faktūrą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Premium

Publikavimo data: 2020-03-04 22:40

Sveiki. Pristatant prekes pirkėjui būtina išrašyti PVM (VAT) sąskaitą faktūrą. Jei prekiaujat Amazon FBA, tą už jus gali padaryti pati...

Publikavimo data: 2020-03-04 22:40

Sveiki. Pristatant prekes pirkėjui būtina išrašyti PVM (VAT) sąskaitą faktūrą. Jei prekiaujat Amazon FBA, tą už jus gali padaryti pati Amazon platforma, jeigu įjungsite "invoicing service". Jei prekiaujat Amazon FBM, Ebay ar savo website ir siunčiate prekes iš Lietuvos ar kitos šalies sandėlio, privalote išrašyti sąskaita su sandėlio šalies VAT. Mėnesiui pasibaigus, kiekvienoje šalyje, kurioje esat registruoti VAT mokėtojais (t.y. šalyse, iš kurių siunčiate prekes klientams) privalote užpildyti VAT deklaracijas bei sumokėti VAT mokesčius iki atitinkamos datos.Sąskaita klientui geriausia pristatyti kartu su produktu arba nusiusti el.paštu.

Ekspertai

Dr. Žydrūnas Stankevičius

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.