...

Logistikos kainos šventinėmis dienomis

Žinių bazė

2020.01.06

Ar šventiniu laikotarpiu logistikos kainos yra didesnės, ar jos priklauso tik nuo skubumo per kiek laiko pristatyti siuntą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Aušra Rutkauskienė

Pardavimo skyriaus vadovė / UAB “DHL Lietuva”

Publikavimo data: 2020-01-06 09:20

Siunčiant kurjeriniu paštu, atstovaujant konkrečiai DHL Express bei Economy paslaugų kainodarą, galiu užtikrinti, kad metuose esančios šventės nedaro įtakos logistikos...

Publikavimo data: 2020-01-06 09:20

Siunčiant kurjeriniu paštu, atstovaujant konkrečiai DHL Express bei Economy paslaugų kainodarą, galiu užtikrinti, kad metuose esančios šventės nedaro įtakos logistikos kainų kaitai. Kainos su klientais fiksuojamos metų pradžioje, kurios galioja vienerius metus. Šventiniai periodai jokios įtakos neturi. Kalbant apie sausumos transporto paslaugas ar gabenimą komercinėmis avialinijomis, kuomet vežami ar skraidinami sunkūs/ dideli kroviniai, kaina švenčių metu kinta, atsižvelgiant į rinkoje esančių transporto priemonių galimą pasiūlą.

Ekspertai

Aušra Rutkauskienė

Aušra Rutkauskienė

Pardavimo skyriaus vadovė / UAB “DHL Lietuva”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.