...

Kokia verslo forma pasirinkti foto paslaugoms ir foto prekių pardavimui?

Žinių bazė

2013.01.09

Ar foto prekių pardavimas galimas pagal verslo liudijimą? Be foto paslaugų, taip pat planuoju pardavinėti dovanų čekius, atvirukus su atspausta nuotrauka, foto knygas ir pan.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-01-09 23:53

Taip, foto prekių pardavimas yra galimas pagal verslo liudijimą. Galite pasirinkti individualią veiklą, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą,...

Publikavimo data: 2013-01-09 23:53

Taip, foto prekių pardavimas yra galimas pagal verslo liudijimą. Galite pasirinkti individualią veiklą, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių sąrašas patvirtintas Lietuvos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1797 „Dėl verslo liudijimų išdavimo gyventojams taisyklių“. Išduotas verslo liudijimas verstis kurios nors rūšies veikla suteikia teisę verstis verslo liudijime nurodytos rūšies veikla (neribojant veiklos teritorijos, jeigu kitaip nenustato veiklų, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių sąrašas, patvirtintas šiuo nutarimu). Į fotografavimo veiklą (x) (įeina į EVRK klasę 74.20)  patenka- komercinių ir vartotojams skirtų fotografijų gamyba. Taip pat svarbi yra ir EVRK 47.78 klasė.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.