...

Kaip pradėti gėlių verslą?

Žinių bazė

2012.10.28

Domina prekyba skintomis gėlėmis, vazoninėmis, medeliais bonsais ir pan. Kaip tai pradėti užsiimant individualia veikla pagal pažymą? Puokščių gamyba iš įsigytų gėlių taip pat būtų daroma bei pardavimai internetu.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Premium

Publikavimo data: 2012-10-28 19:30

Manau svarbu suprasti, ar veikla bus tik prekyba, ar ir “gamyba”. Pirmu atveju, pradėčiau nuo pardavimų kanalų išsigryninimo, pilotinių projektų....

Publikavimo data: 2012-10-28 19:30

Manau svarbu suprasti, ar veikla bus tik prekyba, ar ir “gamyba”. Pirmu atveju, pradėčiau nuo pardavimų kanalų išsigryninimo, pilotinių projektų. Galima pradėti verslauti ir nesusikūrus visos sistemos, galima pirmuosius pilotinius pardavimus padaryti ir perpardavinėjant produktus. Labai rekomenduoju kelis kartus atlikti tokį “pratimą” – tuomet paaiškės daug verslo subtilybių, galimų problemų ir geriausia kainodara.

Jei planuojama užsiimti ir “gamyba”, t.y. sandėliuoti ir prižiūrėti gėles, matyt tam irgi reiktų pasiruošti, žinoti, per kiek laiko jos nuvysta, kaip jas laikyti – tai gali būti didesnis įššūkis nei skamba. Veiklą siūlau struktūruoti ribotos atsakomybės juridiniais asmenimis, pvz., MB, UAB. Jei yra galimybių suformuoti UAB įstatinį kapitalą siūlau rinktis šią standartinę verslo formą.

Galiausiai įvertinčiau pardavimo kanalus. Manau, kad pardavimas internetu, gali būti pakankamas uždavinys iš pradžių užsiimti tik juo, šitaip nereikėtų rūpintis prekybos vieta ir kitais fiziniais aspektais. Jeigu yra gerų prielaidų, kodėl kiti pardavimo keliai irgi bus pelningi (pvz., vieta gėlių turgelyje), tuomet siūlau pirmiausi rinktis perspektyviausią vieną kelią ir jį įgyvendinti, o veiklai pajudėjus plėsti spektrą.

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.