...

Kaip sudaryti sutartį su Amazon ?

Žinių bazė

2020.04.06

Sveiki.

Kaip sudaryti sutartį su Amazon, kad ji teiktų prekes į mano el. parduotuvę ?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Premium

Publikavimo data: 2020-05-03 21:35

Sveiki. Nepatartina laikyti prekes Amazon FBA sandeliuose tam kad aptarnauti savo el. parduotuve. Tikrai yra daug pigesniu sandeliavimo ir siuntimo...

Publikavimo data: 2020-05-03 21:35

Sveiki. Nepatartina laikyti prekes Amazon FBA sandeliuose tam kad aptarnauti savo el. parduotuve. Tikrai yra daug pigesniu sandeliavimo ir siuntimo budu. Jeigu ir taip pardavinejate Amazone, tada galima atlikti ir jusu el. parduotuves siuntimus is tu paciu FBA sandeliu. Velgi reiktu gerai isivertinti kastus. Galima siusti paciam rankiniu budu arba pasirinkti shopify ar panasia el. parduotuve, kuri leistu tiesiogine intergracija su Amazonu. Tokiu atveju jusu uzsakymai butu issiunciami is FBA sandeliu automatiskai. Tam uztenka uzregistruoti savo Amazon paskyra ir nusiusti produktus i FBA sandelius. Svarbus momentas - jei prekiaujate is bet kurios EU salies Amazon FBA sandeliu, privalote registruotis tos salies VAT moketoju nuo pirmo pardavimo.

Ekspertai

Dr. Žydrūnas Stankevičius

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.