...

Diplominis darbas – kompiuterinė programa. Ar galima parduoti programą?

Žinių bazė

2013.04.17

Mano diplominis darbas – kompiuterinė programa. Ar baigęs mokslus, galiu pardavinėti šią programą? Kam priklauso diplominis darbas? O gal reikia sutikimo mokymo įstaigos ar baigiamojo darbo vadovo? Ar galima pardavinėti el.parduotuvėje su verslo liudijimu. Jei vis dėlto darbas priklauso mokymo įstaigai, tai po apsigynimo, pakeitus šiek tiek programos išvaizdą, ar tai būtu kaip naujas produktas? Ar mokymo įstaiga gali leisti kitiems naudotis šia programa, be mano sutikimo?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Publikavimo data: 2013-04-17 14:51

Atsakant į Jūsų klausimą, dėl diplominio darbo autorinių teisių, pirmiausia siūlome peržiūrėti Jūsų su universitetu pasirašytą studijų sutartį, kurioje diplominio...

Publikavimo data: 2013-04-17 14:51

Atsakant į Jūsų klausimą, dėl diplominio darbo autorinių teisių, pirmiausia siūlome peržiūrėti Jūsų su universitetu pasirašytą studijų sutartį, kurioje diplominio darbo autorinių teisių klausimas gali būti išspręstas.

Priešingu atveju, nesant studijų sutartyje aptarto autorių teisių klausimo, Jūs esate savo sukurto, originalau kūrinio autorius ir tik Jūs galite savo nuožiūra leisti arba uždrausti visiems kitiems asmenims savo sukurtą kūrinį kopijuoti, platinti, viešai rodyti ir atlikti panašius veiksmus. Tuo tarpu bet koks kūrinio originalo ar jo kopijų panaudojimas be autoriaus, jo teisių perėmėjo ar jo tinkamai įgalioto asmens leidimo yra laikomas neteisėtu. Svarbu ir tai, jog autorius turi teisę gauti autorinį atlyginimą už kiekvieną kūrinio naudojimo būdą, susijusį su autorių turtinėmis teisėmis.

Ekspertai

Vilija Viešūnaitė

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.