...

Senų monetų pardavimas internetu, ar reikia registruoti veiklą?

Žinių bazė

2016.11.26

Jei norėčiau parduot nuo seno mėgėjiškai rinktas ir kolekcionuotas monetas internete, aukcionuose, ar reikėtų tai registruoti ir mokėti mokesčius? Visas monetas pardavus galėtų būti 700-1000 eurų.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2016-11-26 16:12

Veiklą reikia registruoti tuomet, kai veiklai yra būdingas tęstinumas, motyvai ir galimybės sudaryti sandorius ateityje.Tad jei parduosite tik turimas monetas...

Publikavimo data: 2016-11-26 16:12

Veiklą reikia registruoti tuomet, kai veiklai yra būdingas tęstinumas, motyvai ir galimybės sudaryti sandorius ateityje.Tad jei parduosite tik turimas monetas ir daugiau tokia veikla neužsiimsite, IDV veiklos Jums nereikia registruoti. O jei planuojate ir ateity verstis tokia veikla, tuomet reikia registruoti. Veiklą įregistruoti nebūtinai turite iš karto, pavyzdžiui, pardavę keletą monetų ir įsitikinę, jog tai pelninga veikla, ir ją planuojate tęsti toliau (t.y. pirkti monetas ir jas parduoti), tuomet registruokite IDV veiklą. Jei pardavę monetas gausite iki 1000 eur pajamų, mokesčių Jums nereikės mokėti (mokesčių nereikia mokėti, jei pardavę ne individualios veiklos turtą uždirbsite mažiau nei 2500 eur. pelno).

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.