...

Registruota Britanijoje, teikia paslaugas Lietuvoje. Dvigubi mokesčiai.

Žinių bazė

2018.03.13

Britanijoje registruota pagal ind. veiklos pažymejimą (sole trader). Šiuo metu planuoju laikinai teikti paslaugas Lietuvoje, bet noriu likti UK mokesciu moketoja. Neaiškus mokesčių klausimas – ar turiu abiejose šalyse moketi soc. draudiną, mokesčius. Ar reikia ir Lietuvoje gauti ind. veiklos pažymėjimą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2018-03-13 21:21

Reikėtų turėti daugiau informacijos apie numatomą vykdyti veiklą. Jei tai, pavyzdžiui konsultavimo veikla, kurią teiksite tiek nuotoliniu būdu, tiek fiziškai...

Publikavimo data: 2018-03-13 21:21

Reikėtų turėti daugiau informacijos apie numatomą vykdyti veiklą. Jei tai, pavyzdžiui konsultavimo veikla, kurią teiksite tiek nuotoliniu būdu, tiek fiziškai atvykusi į Lietuvą tuomet Lietuvoje papildomai registruoti IDV veiklos nėra būtina. Soc. draudimą ir kitus mokesčius mokėtumėte tik vienoje šalyje, kur esate registravusi veiklą ir turite nuolatinę buveinę (bei esate tos šalies rezidentė). Pastaba: jei tokią veiklą Lietuvoje fiziškai teiktumėte ilgiau nei pusę metų – atsirastų rizika mokesčius (GPM) mokėti Lietuvoje. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.