...

PVM mokėjimas užsiimant prekyba automobiliais

Žinių bazė

2013.10.14

ES verčiantis individualia veikla, po kokios sumos tampi PVM moketoju: nuo 35000 lt ar nuo 155000lt?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-10-14 21:58

Priklausomai nuo to, kaip įsigijate automobilius. Jei automobilius įsigijate ES šalyse iš asmenų ar įmonių, kurios nėra PVM mokėtojos tuomet...

Publikavimo data: 2013-10-14 21:58

Priklausomai nuo to, kaip įsigijate automobilius. Jei automobilius įsigijate ES šalyse iš asmenų ar įmonių, kurios nėra PVM mokėtojos tuomet neprivalote registruotis PVM mokėtojais. Iki tol, kol Jūsų pardavimai neviršys 155000 Lt sumos. Taip pat 35 000 riba netaikoma ir atvejais, kai automobiliai, kuriuos įsigijate, kitoje ES šalyje buvo apmokestinti taikant maržos schemą (skirtumas nuo pirkimo ir pardavimo).

Registruotis PVM mokėtoju privaloma, kai fiziniai asmenys (gyventojai, vykdantys ekonominę veiklą (besiverčiantys individualia, ar kitokia veikla), kurie iš ES valstybių narių PVM mokėtojų ar kitų apmokestinamųjų asmenų, įsigija prekes ir visų įsigytų prekių vertė (neįskaitant PVM) einamaisiais kalendoriniais metais yra didesnė kaip 35 000 Lt.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.