...

Prekyba sidabro papuošalais

Žinių bazė

2014.03.18

Dirbu pagal individualios veiklos pažymą prekiauju gėlėmis, dovanomis norėčiau prekiauti sidabro papuošalais. Jei aš papuošalus pirkčiau parduotuvėje pagal sąskaitą faktūra. Šios prekės yra jau probuotos Lietuvos probavimo rūmuose. Aš prekiaučiau savo parduotuvėlėje ar man reikia licenzijos ar taip? KokiŲ papildomų leidimų reikės prekiauti sidabro papuošalais?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Publikavimo data: 2014-03-18 21:46

Prekybai juvelyriniais gaminiais (tiek sidabro, tiek kitais) licencija nereikalinga. Nerašote, kokia konkrečiai veikla numatyta Jūsų individualios veiklos pažymoje. Kaip suprantu,...

Publikavimo data: 2014-03-18 21:46

Prekybai juvelyriniais gaminiais (tiek sidabro, tiek kitais) licencija nereikalinga. Nerašote, kokia konkrečiai veikla numatyta Jūsų individualios veiklos pažymoje. Kaip suprantu, tai turėtų būti prekyba gėlėmis. Norint pradėti prekybą juvelyriniais gaminiais, reikėtų papildyti Jūsų individualios veiklos pažymą nauju Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus kodu – 47.77 “Laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių mažmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse“. Šiuo tikslu Jums reikėtų užpildyti atitinkamą prašymą ir pateikti jį Jūsų gyvenamosios vietos teritorijoje veikiančiam VMI skyriui (tiesiogiai arba internetu per Mano VMI).

Ekspertai

Jurgita Bliznikienė

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.