...

Pirmą kartą dirbsiu įmonėje kuri dirba pagal individualią veiklą, kaip aš turėsiu mokėti mokesčius, kokią pažymą ar ką reikia išsiimti ir kur ?

Žinių bazė

2014.02.20

Įmonė dirba pagal individualią veiklą vadinasi aš pati turėsiu mokėti mokesčius , dar neteko su tuo susidurti todėl, kaip, kur, ką daryti kur kokius dokumentus išsiimti, nieko aš čia dar nesusigaudau ….

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-02-20 01:53

Jeigu Jus Individualia veikla užsiimantis asmuo įdarbins pagal darbo sutartį, tuomet Jums mokesčių nereikės mokėti, už Jus tai padarys “įmonė”...

Publikavimo data: 2014-02-20 01:53

Jeigu Jus Individualia veikla užsiimantis asmuo įdarbins pagal darbo sutartį, tuomet Jums mokesčių nereikės mokėti, už Jus tai padarys “įmonė” (individualios veiklos turėtojas). Tačiau jei Jūs turėsite įregistruoti IDV pagal pažymą ir teiksite paslaugą įmonei ar kitam IDV veiklą vykdančiam asmeniui, tuomet nuo gautų pajamų turėsite savarankiškai paskaičiuoti ir sumokėti mokesčius: GPM 5 arba 15 proc. (priklausomai nuo veiklos pobūdžio), PSD 4,5 proc  ir SODRA 14,25 %. Tiesa iš gautų pajamų dar galėsite atimti 30 proc. leidžiamų atskaitymų ir tik nuo likusios sumos skaičiuoti mokesčius. Deklaruoti ir sumokėti mokesčius turėsite iki sekančių metų gegužės 1 dienos (išskyrus, jei neesate dirbanti PSD turėsite sumokėti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip 90 Lt)

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.