...

Nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažyma

Žinių bazė

2013.10.17

Laba diena, norėjau pasiteirauti apie planuojamą veiklą su nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažyma. Planuoju sukurti internetinę parduotuvę kur pardavinėsiu firminius drabužius ir aksesuarus, kuriuos ketinu siųsti iš Kinijos. Taigi norėjau pasiteirauti kokius mokesčius man reikėtų mokėti? Ar būtų koks paildomas mokestis, kadangi siųsčiausi prekes iš trečiosios šalies? Taip pat norėjau pasiteirauti ar būtina turėti individualios veiklos adresą, jei šią veiklą vykdyčiau namuose?
Iš anksto dėkoju už informaciją ir Jūsų nuomonę.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-10-17 13:50

Atkreipiu dėmesį į tai, kad remiantis LR Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo (toliau – PVMĮ) 14 str. 12 d., prievolė apskaičiuoti...

Publikavimo data: 2013-10-17 13:50

Atkreipiu dėmesį į tai, kad remiantis LR Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo (toliau – PVMĮ) 14 str. 12 d., prievolė apskaičiuoti importo PVM atsiranda, kai prekės ne iš Europos Bendrijų teritorijos įvežamos į šalies teritoriją. Taigi importuojant prekes į Lietuvą, reikia sumokėti muitą, akcizą (jeigu jis nustatytas) ir importo PVM. Svarbu paminėti ir tai, kad skirtingoms prekėms taikomi skirtingi muito ir akcizo dydžiai, o muito dydis priklauso dar ir nuo šalies, iš kurios ta prekė yra kilusi.

Dėl veiklos vykdymo adreso – jį mokesčių administratoriui, registruodami individualią veiklą, nurodyti privalote. Jei individualią veiklą vykdysite namuose, tuomet ir nurodysite tą adresą.

Daugiau informacijos apie gyventojo, vykdančio individualią veiklą pagal pažymą, mokamus mokesčius rasite čia:
http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/346/Kokie-mokesciai-uz-individualia-veikla-atliekant-matematikos-tiriamuosius-darbus

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.