...

MB paslaugos Švedijos įmonei

Žinių bazė

2017.04.12

Esu vienintelis MB narys ir vadovas. Teikiu vidaus apdailos ir dekoravimo paslaugas. Užmezgiau kontaktus su vienu klientu iš Švedijos ir kadangi, tai pirmas klientas iš užsienio dabar kilo klausimų. Šią vasarą kelis kartus po porą savaičių reikėtų vykti į Švediją darbo reikalais. Ar užtektų tiesiog klientui išrašyti sąskaitą už atliktus darbus ir susimokėti mokesčius Lietuvoje? Ar turėčiau kažkokių prievolių mokestinių Švedijoje ir ar reikėtų sekti tos šalies darbo įstatymus?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2017-04-12 15:09

Jei tik kelis kartus po pora savaičių nuvyksite į Švediją atlikti darbų, pelno mokesčio Švedijoje nereikės mokėti. Pelno mokesčiu mokėtoju...

Publikavimo data: 2017-04-12 15:09

Jei tik kelis kartus po pora savaičių nuvyksite į Švediją atlikti darbų, pelno mokesčio Švedijoje nereikės mokėti. Pelno mokesčiu mokėtoju Švedijoje turėtumėte registruotis kai darbus Švedijoje vykdytumėte daugiau nei 6 mėnesius. Tokiu atveju už paslaugas, atliktas Švedijoje, pelno mokestį deklaruotumėte Švedijoje ir mokėtumėte Švedišką pelno mokestį. PVM mokesčiu mokėtoju gali tekti registruotis, tačiau, Švedijoje veikiausiai yra taikomas “atvirkštinis” PVM, todėl PVM mokėti nereikėtų, bet gali tekti teikti PVM ataskaitą Švedijai. Jei dirbtumėte vienas, tikėtina, jums negaliotų Švedijos darbo įstatymai (ribojimai darbo užmokesčiui). Papildomai rekomenduočiau užklausti Švedijos mokesčių agentūros arba Švedijos ambasados Lietuvoje apie PVM ir darbo užmokesčio mokėjimą. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.