...

MB įmonės nuostatai.

Žinių bazė

2015.12.25

Ar galima surašyti MB nuostatus taip kad MB įkūrėjas ir vadovas tas pats asmuo įnešęs 1 € gautų 51 % pelno, kiti įnešę tarkim po 1000 € likusią pelno dalį?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vytautas Sabalys

Vyresnysis teisininkas / Advokatų kontora „Sorainen“

Publikavimo data: 2015-12-25 15:19

Taip, galima. Įprastai (tai yra, jei mažosios bendrijos (MB) nuostatai nenustato kitaip), MB pelnas paskirstomas kiekvienam nariui proporcingai jo įnašo...

Publikavimo data: 2015-12-25 15:19

Taip, galima.

Įprastai (tai yra, jei mažosios bendrijos (MB) nuostatai nenustato kitaip), MB pelnas paskirstomas kiekvienam nariui proporcingai jo įnašo dydžiui. Tačiau MB nuostatuose gali būti nustatyta kitokia pelno paskirstymo MB nariams tvarka.

Kartu atkreipkite dėmesį, kad, jei siekiate, jog tas pats asmuo, kuris gaus 51% pelno, turėtų ir 51% balsų bendrijos dalininkų susirinkime (kadangi MB kiekvienas narys, įprastai, turi vieną balsą, nepaisant jo įnašo), tą taip pat reikėtų atskirai pažymėti bendrijos nuostatuose.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad šis atsakymas yra informacinio pobūdžio ir negali būti laikomas advokatų kontoros SORAINEN ar jos teisininko teisine konsultacija.

Ekspertai

Vytautas Sabalys

Vytautas Sabalys

Vyresnysis teisininkas / Advokatų kontora „Sorainen“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.