...

Leidimai ir įranga mikroautobusui

Žinių bazė

2021.05.07

Sveiki, turint mikroautobusą (iki 3500 kg) reikia tik patento ar leidimo verstis vežimais? Ir ar turint tokį mikroautobusą reikėtų tachografo bei vairuotojo kortelės? Ir dar – dirbu slenkančiu grafiku, todėl išeiginėmis dienomis norėčiau papildomai užsidirbti. Kaip dėl mokesčių mokejimo? Ar mokesčius išskaičiuotų du kartus – ir iš darbo, ir iš patento? Ačiū.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Edita Naidaitė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-06-15 11:35

Norint užsiimti krovinių pervežimu su transporto priemone iki 3,5 t., licencija krovinių pervežimui nėra reikalinga, kaip ir tachografas bei vairuotojo...

Publikavimo data: 2021-06-15 11:35

Norint užsiimti krovinių pervežimu su transporto priemone iki 3,5 t., licencija krovinių pervežimui nėra reikalinga, kaip ir tachografas bei vairuotojo kortelė. Pervežimams su tokia transporto priemone galima vykdyti su individualios veiklos pažyma – steigti juridinį asmenį nėra būtina. Visą aktualią informaciją apie šią verslo formą galite rasti mūsų tinklapyje: https://www.verslilietuva.lt/verslauk/verslo-formos-ir-mokesciai/individuali-veikla-pagal-pazyma/. Mokesčiai Lietuvoje nėra dvigubinami – mūsų šalyje mokesčiai yra mokami nuo apmokestinamųjų pajamų. Vadinasi, kiek apmokestinamųjų pajamų gausite versdamasis legalia veikla, visos jos bus apmokestinamos: tiek pajamos pagal darbo sutartį, tiek apmokestinamosios pajamos iš verslo. Kiek reikės sumokėti mokesčių priklauso nuo to, kokios bus pajamos ir kokios bus išlaidos. Visuomet galite pasinaudoti individualios veiklos mokesčių skaičiuokle: https://www.vmi.lt/cms/skaiciuokles.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.