...

Koks išmuitinimo mokestis?

Žinių bazė

2013.03.25

Ar gali pašto darbuotojai reikalauti iš fizinio asmens išmuitinti planšetinį kompiuterį, kuris su persiuntimo paslaugomis kainuoja 120 dolerių ir perkamas Kinijos internetinėje parduotuvėje?

Muitines tarpininkas prašo už savo paslaugas (išmuitinimą) min 100 Lt ir dar priskaičiuojama suma už papildomą saugojimą. Šitos sumos ir dar PVM stipriai didina kompiuterio kainą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-03-25 19:39

Nuo prekių, kurios importuojamos iš trečiųjų šalių ir kurių vertė didesnė nei 150 eurų, reikia mokėti muito mokestį. Muito mokestis...

Publikavimo data: 2013-03-25 19:39

Nuo prekių, kurios importuojamos iš trečiųjų šalių ir kurių vertė didesnė nei 150 eurų, reikia mokėti muito mokestį. Muito mokestis yra kintamas (sudaro apie 3 proc. prekės vertės). Daugiau informacijos apie muitų tarifus galite rasti tinklapyje www.cust.lt (puslapio apačioje, dešinėje pusėje spauskite  “Integruotas tarifas LITAR”). Taip pat nuo prekės vertės, viršijančios 75 Lt. reikia mokėti ir importo PVM 21 proc. (išimtys tabakui, alkoholiui ir kosmetikai).

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.