...

Iš affiliate programų gaunamo užmokesčio įregistravimas

Žinių bazė

2013.12.17

Ketinu pradėti užsidirbti ir affiliate programų, tačiau visiškai nežinau ir net neįsivaizduoju kaip, kur ir ar iš vis reikėtų įteisinti, įregistruoti ar kažką kito padaryti su gaunamomis pajamomis. Prašau, paaiškinti ką turėčiau daryti ar įsigyti norėdama būti tikra, jog iš šių affiliate programų uždirbamos pajamos bus legalios.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-12-17 20:04

Jeigu vykdote tam tikrą ekonominę veiklą turėdamas(-i) konkretų tikslą – siekiate naudos bei gauti pajamų, be to, tokia veikla verčiatės...

Publikavimo data: 2013-12-17 20:04

Jeigu vykdote tam tikrą ekonominę veiklą turėdamas(-i) konkretų tikslą – siekiate naudos bei gauti pajamų, be to, tokia veikla verčiatės savarankiškai tęstinį laikotarpį (ne pavieniai sandoriai) – būdingas tęstinumas ir savarankiškumas, tai laikoma, kad Jūs vykdote individualiąją veiklą. Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 2 str. 7 dalyje individualioji veikla apibrėžiama kaip savarankiška bet kokio pobūdžio komercinė ar gamybinė veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį. Todėl deklaruoti vykdomos individualios veiklos faktą privaloma – apie tai visų pirma turite pranešti mokesčių administratoriui.

Informaciją apie individualios veiklos vykdymą rasite čia:
http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/346/Kokie-mokesciai-uz-individualia-veikla-atliekant-matematikos-tiriamuosius-darbus

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.