...

Individualios veiklos PSD ir VSD mokesčiai

Žinių bazė

2014.02.18

Sveiki, norėjau paklausti ar, įregistravus individualią veiklą reikia mokėti privalomus PSD ir VSD mokesčius, jei tuo pat metu aš dirbu UAB ir jau moku šiuos mokesčius?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-02-18 20:30

VSD ir PSD mokesčiai išlieka. Įregistravusiems individualią veiklą pagal pažymą ir tuo pačiu dirbantiems pagal darbo sutartis yra vienintelė išimtis,...

Publikavimo data: 2014-02-18 20:30

VSD ir PSD mokesčiai išlieka. Įregistravusiems individualią veiklą pagal pažymą ir tuo pačiu dirbantiems pagal darbo sutartis yra vienintelė išimtis, jog PSD galite sumokėti ne kas mėnesį, o metams pasibaigus iki gegužės 1d. (už visų praėjusių metų laikotarpį, kurį buvote deklaravę veiklą). VSD ir GPM taip pat turite sumokėti iki kitų metų gegužės 1 d. nuo pajamų-išlaidų skirtumo.

Plačiau galite paskaityti: http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/1046/Kokius-mokescius-mokes-dirbantis-zmogus-bet-papildomai-besiverciantis-individualia-veikla

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.