...

Individualios veiklos ir UAB kombinacija interneto portalui

Žinių bazė

2014.03.24

Turiu interneto portalą, kuriame platinų reklamą ir už ją gaunu pajamas, kurias fiksuoju su individualia veikla (nes mažiau reikia mokėti mokesčių). Tačiau noriu apsidrausti ir išvengti galimos asmeninės atsakomybės dirbant su individualia veikla.

Klausimas, ar galima fiksuoti pajamas už reklamą su individualia veikla ir lygiagrečiai atidaryti UAB, įsidarbinti direktoriumi ir traktuoti, kad svetainė priklauso UAB, o ne fiziniam asmeniui?

Kuris veiksnys nurodo, kad portalas priklauso UAB ir visa atsakomybė krenta tik ant jo:
1. Taisyklėse nurodyti sutartis tarp UAB ir vartotojo;
2. Nurodyti kontaktuose UAB;
3. Domenas privalo būti registruotas UAB vardu;
4. Hostingas privalo būti registruotas UAB vardu.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eglė Paulauskytė

Advokatė / Advokatės Dianos Višinskienės kontora

Publikavimo data: 2014-03-24 10:19

Vienareikšmiškai atsakyti negalime, kadangi trūksta informacijos, kokią būtent atsakomybę siekiate perkelti UAB, ir kokios siekiate išvengti. Jei internetinį portalą parduosite...

Publikavimo data: 2014-03-24 10:19

Vienareikšmiškai atsakyti negalime, kadangi trūksta informacijos, kokią būtent atsakomybę siekiate perkelti UAB, ir kokios siekiate išvengti. Jei internetinį portalą parduosite ar kitaip perduosite naujai įkurtam UAB, tuomet visos sutartys turės būti sudaromos UAB vardu, pajamas taip pat gaus UAB, taigi veikdamas su individualios veiklos pažyma jūs, kaip fizinis asmuo, neturėsite teisinio pagrindo gauti pajamas už  platinamą reklamą.

Tam, kad būtų galima tiksliau įvertinti situaciją šiuo klausimu, siūlytume kreiptis į teisininkus dėl išsamesnės konsultacijos.

Ekspertai

Eglė Paulauskytė

Eglė Paulauskytė

Advokatė / Advokatės Dianos Višinskienės kontora

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.