...

Individualios įmonės mokesčiai

Žinių bazė

2014.06.01

Norejau sužinoti tarkim jeigu aš turiu individualią įmonę nusiperku iš tiekėjų kokį nors produktą, bet niekur jo oficialiai nepardavinėju pvz. pats sunaudoju. Ar reikės man mokėti kokius nors mokesčius?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-06-01 22:14

Klausime nėra pakankamai informacijos apie “prekę”. Bendru atveju jei prekę sunaudoti yra būtina įmonės veiklai, tuomet prekės pirkimo išlaidos gali...

Publikavimo data: 2014-06-01 22:14

Klausime nėra pakankamai informacijos apie “prekę”. Bendru atveju jei prekę sunaudoti yra būtina įmonės veiklai, tuomet prekės pirkimo išlaidos gali būti priskirtos patirtoms sąnaudoms t.y. įmonė gali susimažinti apmokestinamąjį pelną (pavyzdžiui, įmonė prekiauja popieriumi, kurio dalį pati sunaudoja (spausdinimui, blankams ir pan.)). Tačiau, jei prekės sunaudojimas nėra būtinas įmonės veiklai, tuomet negalite prekės pirkimo išlaidomis susimažinti pelno (pavyzdžiui jei, įmonė prekiauja šampūnu – įmonei bus sunku pagrįsti jo sunaudojimą savoms reikmėms, nebent šampūnas būtų panaudotas kaip reklamos priemonė parodose, pristatymo metu ir pan.).

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.